27.05.11

Сортування картинок за темами в пошуку Google

Google представив нову функцію в пошуку картинок, тепер появилась можливість сортувати результати пошуку по темам таким чином покращуючи загальний пошук.
Наприклад якщо ви шукаєте фотографію птахів і не пам'ятаєте точну назву, серед всіх результатів дуже важко знати те що вам потрібно. Щоб покращити результати пошуки Google придумав алгоритм за допомогою якого фотографії стартуються по групах, для птахів це будуть папуги, качки, орли...
Google пояснив що сортування відбувається по алгоритмах Google Similar Images
(схожі зображення) і Google Image Swirl. Шляхом виявлення розміщень пікселів, відношень зображень і фотографій, Google створив групи для популярних запитів зображення.Сортування груп картинок в Bing та Google

Сортування фотографій за темами не є новинкою на ринку, Bing створив таку послугу набагато швидше хоч і в менших масштабах.
Обидва методи дуже схожі і пересічний користувач не зможе побачити різницю, але давайте розглянемо в чому ж таки різниця у видачі.
Якщо ви будете шукати “London” то Bing у верхній частині сторінки запропонує вам такі варіанти: Tower of London, London Underground, and London Bridge.
Google також запропонує з цим пошуком пропозиції: London Eye, London at Night, London Flag, Big Ben, and others.

На Bing ви можете легко змінити результати на запропонованій у верхній часті сторінки варіанти. І потім переглядати запропоновані картинки переходячи вниз сторінки.
Нове сортовання за темами від Google розташоване в лівій навігаційній панелі. Але на відміну від Bing, який пропонує варінти повязані із словом що ви шукали, Google запропонує варіанти релевантні по зображеню. Тобто якщо ви незнаєте точного імені але знаєте як виглядає то нова функція вам допоможе. Тортовання від Google за темами обмежено 15 варіантами.

Як використати сортування картинок за темами в SEO.

По-перше, з'ясувати, які теми Google використовує для вашого зображення. Можливий варіант що ви попали в одну з тем яка вивожится для популярних запитів. Відповідно просувати картинки в певній групі яка виводиться із популярним запитом.
І декілька рекомендацій по оптимізації і просуваню картинок.
1. Імя файлу надавати відповідно до зображення, прописувати ТЕГи для зображення;
2. Найближчі зображення і теки також мають відповідати до теми картинки.
3. Отримувати оригінальне зображення або хоча б щоб ваше зображення Google проіндиксував швидше.

Одне можна сказати напевно, якщо ви займаєтесь просуванням картинок в Google то у вас появилось набагато більше шансів попасти в ТОП. Для цього достатьно попасти в ТОП групи популярного запиту.
  • rss
  • Del.icio.us
  • Digg
  • Twitter
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Share this on Technorati
  • Post this to Myspace
  • Share this on Blinklist
  • Submit this to DesignFloat

0 коментар(ів):

Дописати коментар

 
Copyright 2011 St@sDesign