03.06.11

Як поставити кнопку +1 Google на сайт

Після всіх розмов кнопка +1 від Google нарешті доступна. Про це нас повідомляє офіційний блог Google. Також Google надає можливість веб-майстрам додати кнопку +1 на своїх сайтах. Щоб отримати код кнопки вам потрбно перейти на сторінку генератора кодів кнопки +1. Сам код дуже простий і складається з двох частин, першу частину де є JavaScript потрібно поставити в в тегу , а другу частину поставити в цьому місці де ви хочете показувати кнопку +1.

Спосіб налаштування кнопки
В даний час є декілька варіантів:
При додаванні кнопки у вас є можливість вибрати розмір із запропонованих чотирьох варіантів, від 15 до 60 пікселів у висоту. Також можна вибрати мову підказок і чи відображати лічильник, який вказує кількість отриманих плюсів.
Для досвідчених веб-мастерів, ви можете також вказати функції зворотного виклику у вигляді об'єкта JSON. Ви також можете передати URL в код кнопки. Це особливо корисно для блогерів, які хочуть поставити +1 кнопку в свій список останніх повідомлень або на сторінку категорій. За замовчуванням кнопка +1 використовує адресу сторінки на якій вона знаходиться. Знаходячись на одній сторінці ви можете натиснути +1 зовсім іншої сторінки. Кнопка Tweet відTwitter також дозволяє таку функціональність.
Для чого це вам?
Окрім того що на вашому сайті появиться ще одна кнопа, поряд з іншими, що це дає Вам і Вашому сайту? Для початку скажу що це важливо для самих працівників Google, так як Ларрі Пейдж (Larry Page) недавно оголосив що 25% бунусів всіх працівників Google відтепер залежать від успіху соціальних продуктів Google. А що стосується функціональної частини, то повідомлення про натисканя +1 будуть бачити люди в результатах пошуку, з якими ви пов'язані за допомогою Google. Але чи буде це мати такий самий єфект що і кнопка “Like” від Facebook покаже тільки час.
Вже зараз такі сервіси як Android Market, YouTube, Blogger додали кнопку +1, і це дає хороші надії на масове використання. Зокрема Android Market за допомогою кнопки +1 пропонує рекомендувати додатки своїм друзям, чого наприклад немає в Apple AppStore.
Нові можливості по статистиці
Веб-аналітика є дуже важливою і потрібною для сайтів, тому кнопка +1 обіцяє покращити ці дані. Офіційна статистика по натисканню кнопки +1 поки що не доступна, але Джим Проссер (Jim Prosser) з Google сказав: "ми покажемо всі дані в Google Analytics, Webmasters, і інтерфейс AdWords вже скоро".
Але вже зараз ви можете побачити скільки раз натиснули на +1, на лічильнику який стоїть поряд із кнопкою. Також можна написати функції за допомогою JavaScript або встановити відстеження подій по натисканню за допомогою _gaq.push() і звітів Google Analytics.

Чи зможе Google вбити SEO за допомогою +1?

Ні!
Про те як впливає натисканя +1 на видачу результатів ви можете прочитати в офіційному +1 Google FAQ. А ви будете встановлювати кнопку +1 на ваш сайт?
  • rss
  • Del.icio.us
  • Digg
  • Twitter
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Share this on Technorati
  • Post this to Myspace
  • Share this on Blinklist
  • Submit this to DesignFloat

1 коментар(ів):

Анонім сказав...

Вот Free Exchange Google +1 http://plusix.net/ новый сервис по +1, лайкам, твиттам и обменом трафика!

Дописати коментар

 
Copyright 2011 St@sDesign