02.06.11

Ефективне використання медійної мережі Google

Один з ефективних методів отримання відвідувачів на ваш сайт є показ оголошень AdWords в медійній мережі Google. Щоб спростити роботу Google пропонує автоматичні місця розташування, однак при автоматичному розміщені ми не завжди зможемо отримати ефективний результат. Тому краще взяти все в свої руки і налаштувати “Керовані місця розташування”.


Функції

Для тих хто новачок в AdWords розкажу про два методи розташування ваших оголошень в медійній мережі Google.


Автоматичне розміщення - це по суті націлювання за контекстом. Ваші ключові слова використовуються для визначення відповідного змісту сайту в медійній мережі. Google буде показувати ваші оголошення на сайтах які відповідають вашим ключовим словам.


Кероване розміщення - ще називають націленим розташуванням. Ви самі вибираєте сайти або підмножини сайтів на яких ви хочете щоб показувались ваші оголошення. Ключові слова тут не потрібні, ви вручну вибираєте список сайтів.

Кероване розміщення оголошень дає нам можливість вибрати сайти з учасників мережі Google які мають великий обсяг аудиторії але не попали в автоматичне розташування оголошень.

В автоматичному розміщені у вас немає можливості вибрати конкретні місця розміщення оголошень для підвищення продуктивності оголошень. В цьому випадку ви покладаєтесь на Google, який проаналізувавши ваші ключові слова сам обирає на яких сайтах показувати оголошення. Це дуже зручно але не завжди ефективно.

Як розпочати

Якщо ви ще не пробували ручне вставлення оголошень в своєму обліковому записі Google AdWords то ви будете здивовані як це легко зробити. Щоб розпочати виберіть одну із компаній AdWords і в ній вкладку Мережі (Networks). В самому низу пороч з “Авоматичні місця розташування” натискаємо “Показати детальну інформацію”.Вам будут показані всі сайти які Google оприділив для показу ваших оголошень з цієї групи. Також ви побачите деяку статистику по сайтах. Якщо у вас включена функція відстеження переходів AdWords то ви будете бачити ефективність кожного сайту.

Проблема при автоматичному розміщені це те що ви ніяк не можете вплинути на показ ваших оголошень на цих сайтах. Ви будете бачити тільки статистику і все.
Щоб розпочати більш ефективніше використовувати ваш рекламний бюджет, і показувати оголошення на сайтах які дійсно приводять вам клієнтів вам потрібно перейти до “Керованих місць розташування”.


Створюємо нову компанію

Щоб краще відстежити результати нашого експерименту ми створюємо нову компанію для оголошень які будуть показуватись на сайтах що ми оберемо.
Важливо для кожного оголошення поставити позначки, щоб ми могли відстежити переходи на сайт в статистиці. І порівняти ефективність показів з автоматичним розташуванням.
В налаштовані компанії просто виберіть параметри як показано на картинці, а дальше просто завершіть створення компанії.
Копіюємо оголошеня

Щоб не писати нові оголошення ми копіюємо оголошення що показуються в автоматичному розмішені. Але переносити всі оголошення не потрібно, обираємо тільки ці що мають високий рейтинг переходів

Після того як ми скопіювали наші оголошення натискаємо на кнопку “вибрати місця розташування”. І в запропонованих формах додаємо сайти на яких ми б хотіли показувати свої оголошення. В цьому розділі вам також запропонують сайти для розміщення оголошень які підходять для тематики вашого сайту.


Високі ціни за перехід

Не дивуйтесь якщо протягом першого тижня ціни за переходи будуть постійно підійматись вгору. Це є звичним явищем. Натомість ви отримуєте додаткові можливості в керуванні показів оголошень в порівняні з автоматичним розміщенням. Вам прийдеться слідкувати за цінами протягом декількох тижнів, тому наберіться терпіння.
І ставтесь до цього як до експеременту. Не кожного разу керовані місця розташування зможуть надати вам хорошого ефекту за низьку цінну.

Висновок

Керовані місця розміщення оголошень не повинні повністю замінити показ всіх ваших оголошень AdWords. Вони мають тільки доповнювати їх. Націлення показів ваших оголошень на конкретних сайтах дає хороші можливості в пошуку ефективного трафіку на ваш сайт.
Але як і в автоматичне так і в кероване розмішення оголошень потрібно тісно поєднювати із статистикую вашого сайту. І відстежувати який з способів є більш ефективнішей для вашого сайту.
  • rss
  • Del.icio.us
  • Digg
  • Twitter
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Share this on Technorati
  • Post this to Myspace
  • Share this on Blinklist
  • Submit this to DesignFloat

0 коментар(ів):

Дописати коментар

 
Copyright 2011 St@sDesign