17.06.11

Скільки часу потрібно для ведення корпоративного Twitter аккаунту

Все більше компаній починає шукати своїх клієнтів в соціальних мережах. Однією з най популярніших мереж де можна спілкуватись із своїми клієнтвами є Twitter. Багато компаній які хочуть почати в Twitter хочуть знати скільки часу їм потрібно потратити щоб Twitter був дійсно успішним для їх компанії.
Якщо ви тільки розпочинаєте свою діяльність в Twitter, пропоную Вам графік із пяти кроків. Який дозволить при мінімальних затратах часу охопити як можна більше користі для вашої компанії.
Ідея заключається в тому щоб на кожному етапі затрачати певну кількість часу. Мова йде про кількість хвилинах які ми маємо витрачати кожного дня, при тому з кожним іншим етапом цей час збільшується. Цей графік призначений для власника малого бізнесу, який хоче докласти мінімальних зусиль щоб отримати максимальний результат з Twitter. В кінцевому результаті ви не повинні витрачати більше однієї години, звісно якщо Twitter не є основним місцем пошуку клієнтів або у вас працює найманий працівник для роботи в соціальних медіа.Перший етап: 15 хв. на день
Мета: Following (Фоловити)
На початкових стадіях вам не потрібно проводити більше ніж 15 хв. на день. Шукайте людей із спільними інтересами і за географічним розміщенням, які можуть вас зацікавити. Фоловти їх і багато хто з них зафоловить і вас.

Другий етап: 20 хв. на день
Мета: Читання
Як тільки кількість ваших фоловерів набереться поза сотню, а краще декілька сотень, ви можете збільшити час до 20 хв. на день. Витрачайте його на читання повідомлень від ваших читачів. Шукайте в цих повідомленнях теми які пов'язані з вашим бізнесом. Ідея в тому щоб ви могли підготувати стратегію як до них звертатись, з якими питаннями чи пропозиціями.

Третій етап: 30 хв. на день
Мета: Пропозиції
Після одного чи двох тижнів роботи, ви повині вже відчувати чим цікавляться ваші читачі на Twitter’і. Тоді ви можете витрачати пів години вранці або вден. Ви також маєте затрачати час на читання повідомлень але можете починати обмінюватись почсиланнями на блоги або на ресурси які будуть цікаві для ваших фоловерів.
Мета щоб відправляти декілька посилань кожного дня. Для кращого результату можна автоматично запланувати розсилання повідомлень протягом дня, наприклад програмою HootSuite.

Четвертий етап: 45 хв. на день
Мета: Обмін
Ще через тиждень ви можете збільшити свій час роботи з Twitter до 45 хв. На цьому етапі ви можете розбити свою роботи на три частини, тобто використовувати по 15 хв. протягом дня, щоб не використовувати весь час за раз. Перевіряйте пости своїх фоловерів і відповідайте на ті які варті уваги, хоча б двічі на день.
Шукайте людей серед ваших фоловерів, які цікавляться спільними темами з вами, читають одинакові сайти. І почніть пропонувати свої думки стосовно певних публікацій і тем, пропонуючи свої пропозиції та новини вашого бізнесу. При тому продовжуйте використовувати автоматичне розсилання повідомлень протягом дня, щоб не розсилати все в один час.

Пятий етап: 60 хв. на день
Мета: Винагорода
Якщо Twitter більше важить у вашій маркетинговий діяльності, то ви почнете використовувати його значно більше ніж одну годину на день. Ви можете використовувати всі етапи що я вже описав і додати декілька нових. щоб стати більш цікавим для своїх клієнтів. Ви можете розпочати спілкуватись з іншими користувачами Twitter. Отримувати їхні думки про товар чи послуги, подякувати їм за посилання.... потрібно все робити що може їх зацікавити.
Використовуйте по 20 хв. вранці, вдень, і увечері і використовуйте автоматичне розилання повідомлень протягом усього дня.
І майте на увазі якщо ви хочете отримати більший результат то вам прийдеться витрачати більше часу, але ви його можете все одно розбити на етапи що я описав вище.
  • rss
  • Del.icio.us
  • Digg
  • Twitter
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Share this on Technorati
  • Post this to Myspace
  • Share this on Blinklist
  • Submit this to DesignFloat

0 коментар(ів):

Дописати коментар

 
Copyright 2011 St@sDesign