19.08.11

9 кроків для виводу вашого відео на першу сторінку Google

Пошукова видача результатів як Google так і в інших пошукових системах останнім часом дуже змінилась. Тепер поряд з традиційною видачую результатів ТОП-10 можна побачити і інші додаткові посилання, наприклад блок з новинами по даному запиту, картинки, відео і тому подібні. І якщо ваш сайт знаходиться в нижній частині ТОП-10 результатів видачі, то всі ці додаткові дані відсувають вас ще дальше. По деяких словах так важко попасти в ТОП-10, а тут ще додаткові блоки відбирають у вас потенційних відвідувачів.

Сьогодні я розповім що потрібно зробити щоб відео з вашого сайту попало на першу сторінку видачі результатів Google. Сама наявність відео контенту на сторінках вашого сайту не означає що воно буде попадати у видачу Google, щоб це відбулось потрібно зробити деяку роботу. Так як пошукові машини не можуть бачити що саме показується на відео чи прочитати звукову доріжку то нам потрібно оптимізувати сторінки на яких розміщене дане відео.

1.Одне відео на сторінку
Наявність одного відео на сторінці чітко покаже пошуковим ботам що текстовий контент на сторінці повністю відповідає цьому відео.

2.Внутрішня перелінковка
Переконайтесь що внутрішня навігація і всі внутрішні посилання які ведуть на сторінку з відео відповідають змісту відео.


3.Всі відео в одній папці
Якщо ви використовуєте власний хостинг для зберігання відео, постарайтесь щоб всі файли зберігались в одній папці. Наприклад www.mysite.com/video/

4.Відео карта сайту
Всі знають що для того щоб Google проіндексована всі сторінки сайту потрібно створити карту сайту, але мало хто знає що таку саму карту можна зробити для відео. І не заюудьте її добавити в Google webmaster.

5.Оптимізація сторінки
Переконайтесь що текст на сторінці з відео відповідає змісту відео, це допоможе вказати пошуковим ботам зрозуміти що показано на відео. Відповідно має бути оптимізовано і МЕТА-теги сторінки, пропишіть ключові слова і опис до сторінки.

6.Показ відео
Відео має відтворюватись на сторінці, а не в окремому вспливаючому вікні.


7.Ім'я файлу
Вкажіть в назві ключові слова, опишіть івдео. Але без фанатизму, довгі назви краще не давати.


8.Стенограма відео
Зробіть стенограму аудіо доріжки. Це допоможе як відвідувачам сайту, якщо в них немає можливості прослухати відео, так і пошуковим машинам.

9.Дозвольте обмінюватись посиланнями
Зробіть можливість щоб відвідувачі мали змогу як найпростіше скопіювати посилання на відео і розмістити на свої сайтах. Також не забувайте про соціальні кнопки, щоб відвідувачі в один клік змогли поділитись інформацією в один клік.

  • rss
  • Del.icio.us
  • Digg
  • Twitter
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Share this on Technorati
  • Post this to Myspace
  • Share this on Blinklist
  • Submit this to DesignFloat

0 коментар(ів):

Дописати коментар

 
Copyright 2011 St@sDesign