16.09.11

10 сервісів для резервного зберігання даних в Інтернеті

Якщо ви часто користуєтесь комп'ютером  то хоч раз стикались з проблемою випадкового стирання важливих файлів або у вас виходив з ладу жорсткий диск і всі дані на ньому пропадали. Також виникають незручності коли приходиться працювати на декількох комп'ютерах, наприклад на робочому і домашньому. Потрібно копіювати дані на флешку або диск, а це займає багато часу. Сьогодні ми розглянемо декілька онлайн сервісів які дозволяють робити резервні копії ваших даних і Інтернеті, і при першій же необхідності ви можете їх відновити на будь якому комп'ютері, або мобільнім телефоні. Ще один великий плюс цих веб-сервісів є те що вони всі є безкоштовними. Відрізняються всі вони обмеженим місцем під резервування даних, можливістю автоматичним резервуванням даних, безпекою завантаження даних, обмеженням розмір на файл і звичайно різною швидкістю завантаження.

Dopbox створює резервні копії даних, розміщуючи папку на робочому столі. Будь-які файли чи папки всередині папки Dropbox автоматично синхронізуються з його серверів і будь-якого іншого комп'ютера, підключеного до вашого профілю. Цей сервіс пропонує 2 Гб безкоштовного місця, а також 250МБ додаються з кожного запрошеного вами друга, а якщо вам потрібно більше місця вам доведеться платити. Цей сервіс доступна для Windows, Mac, Linux і мобільних пристроїв, таких як iPhone, IPAD, Android і Blackberry. Dropbox відстежує всі зміни з файлами зроблені на його зберігання. Підтримку клієнтів здійснюється через часті запитання, форум та електронну пошту.


SugarSync є одним з найбільш багатофункціональних онлайн-сервісів зберігання. Завдяки можливості зберігання, обміну і синхронізації файлів в мережі. Це рішення пропонує безкоштовно  5 ГБ місця, а також користувачі можуть отримати до 5 безкоштовних Гб дискового простору якщо залучатимуть друзів. Коли ви робите зміни або додаєте файли на будь-якому з ваших ПК або Mac комп'ютерах, SugarSync автоматично синхронізує файли на хмарі, де ви можете отримати до них доступ з вашого комп'ютера, смартфона або IPad. Цей сервіс також дозволяє переглянути попередні п'ять версій кожного файлу. Однак, деякі люди вважають, що SugarSync міг б мати більше варіантів підтримки.


Mozy дозволяє резервне копіювання даних для користувачів Windows і Mac, яким пропонують 2 Гб місця безкоштовно і є можливість додати ще через платні послуги. Великий плюс в тому що сервіс має легкий і зручний інтерфейс і висока швидкість завантаження. Mozy дозволяє користувачам виконувати резервне копіювання даних безперервно вручну або за розкладом оновлення, і резервне копіювання на основі зміни файлів, завантаження тільки частина файлу, що змінилася. Інші функції включають в себе високий рівень безпеки, можливості шифрування, і хорошу підтримку.


iDrive інший провайдер інтернет автоматичного резервного копіювання для ПК, Mac і смартфонів на базі iPhone, Blackberry і Android. Безкоштовно сервіс iDrive надає тільки резервне копіювання 2 ГБ даних. Для включення цієї простої у використанні програми вам необхідно встановити невеликий додаток, що запускається у фоновому режимі на вашому комп'ютері, і з простим додаванням даних почати завантаження. Додаткові функції включають в себе безперервний захист даних (CDP), також архівування / синхронізація, автоматичний вибір. Підтримка актуальні питання, електронна пошта, чат, і підтримку по телефону.

OneDrive входить до складу Microsoft Windows Live набір послуг, який вимагає Microsoft Live ID для входу в систему і почати використовувати (публічно-загальні файли не потрібно Windows Live ID для доступу). Цей сервіс пропонує 25 ГБ вільного місця для зберігання онлайн  для користувачів Windows OS, ви можете синхронізувати файли між декількома комп'ютерами і хмарою. SkyDrive має легкий у використанні інтерфейс, як FolderShare, але він не пропонує користувачам для забезпечення легкості перетягнути і покласти файли в свій рахунок онлайн зберігання від робочого столу. Крім того, служба підтримки лише  електронна пошта.

OpenDrive є відносно новою онлайновою утилітою резервного копіювання з великими онлайн можливостями зберігання даних, резервного копіювання і управлінням файлів. З OpenDrive рішенням ви будете мати 5 Гб повністю безкоштовного простору, плюс вони можна надати спільний доступ до файлів і підтримує онлайн редагування файлу. Це дивно доступний сервіс гарантує безпеку Ваших важливих документів і файлів, але OpenDrive не пропонує онлайн підтримки.


Allway Sync є безкоштовним для власного користування синхронізації файлів для автоматичного резервного копіювання важливих даних у віддалених місцях. Це рішення використовує інноваційні алгоритми синхронізації для синхронізації даних між настільними ПК, ноутбуками, USB-дисками, віддаленими FTP / SFTP серверами, різними онлайн сховищами даних та багато іншого. Програмне забезпечення Allway Sync будучи орієнтованою на ОС Windows, просте в налаштуванні і пропонує кілька папок синхронізації натисненням однієї кнопки, плюс ви можете встановити цю програму синхронізації з ПК на будь-якій кількості комп'ютерів, скільки вам потрібно. Поточний постачальник резервного копіювання також гарантує, що всі файли модифікації і видалення відслідковуються в базі даних.


ADrive це сервіс онлайн-зберігання і резервного копіювання даних, яке забезпечує 50 Гб вільного дискового простору онлайн для  безкоштовного аккаунта. Їх основний план призначений для індивідуального або особистого використання і дозволяє зберігати, резервне копіювання, спільного використання та редагування документів в Інтернеті. ADrive має хороші параметри безпеки та простоти використання. Однак надає обмежені можливості на безкоштовному аккаунті ADrive в порівнянні з іншими сервісами резервного копіювання. Тому користувачам доведеться заплатити, щоб отримати додаткові можливості, які додаються в стандартній комплектації і в інших службах.

Box це хмарне інтернет-рішення для зберігання даних, що дозволяє зберігати важливі файли у віртуальну коробку і отримати до них доступ з будь-якої точки світу, у тому числі за допомогою iPhone, Android і IPad пристроїв. Ця послуга має великі можливості безпеки і включає в себе швидкий, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Щоб користувачі могли завантажувати, організовувати і зберігати всі дані в Інтернеті. Box надає 5 Гб безкоштовного місця для особистих рахунків. Використовуючи цю послугу, ви можете перетворити будь-яку вміст папки  у спільній робочій області в Інтернеті, синхронізація файлів на робочому столі цю утиліту, пошук вашого контенту та багато іншого. Інші функції включають обмін файлами зв'язку та мобільного доступу до додатка.

ZumoDrive призначена для зберігання даних в мережі і спільного використання та синхронізації на різних пристроях. Сервіс пропонує 2 Гб безкоштовного місця для зберігання. Цей сервіс зроблений для Windows, Mac, Linux, Android і IOS користувачів і дозволяє користувачам зберігати, синхронізувати файли в мережі, а також між комп'ютерами за допомогою системи HybridCloud зберігання. Крім того, ZumoDrive утиліта дозволяє користувачам скопіювати файл або папку у віртуальний диск, який потім синхронізувати з веб і користувачів інших комп'ютерів і кишенькових пристроїв.

  • rss
  • Del.icio.us
  • Digg
  • Twitter
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Share this on Technorati
  • Post this to Myspace
  • Share this on Blinklist
  • Submit this to DesignFloat

2 коментар(ів):

Роман сказав...

Маю повідомити, що з'явився новий сервіс зберігання файлів, зокрема фото та відео - DipFO.com - зараз сервыс ще оновлюэться та доопрацьовуэться, проте вже зараз можно зареэструватися по інвайтам. Детальна інформація з цього приводу буде весь час з'являтися на офіційному блозі http://blog.dipfo.com/

Jonny сказав...

Добрый день!

Скажите пожалуйста, могу ли я сохранить свой файл по SEO продвижению http://www.idg.net.ua/seo/ в Adrive? У меня вся информация по продвижению своего сайта хранится на диске, хотел бы ее перекинуть в хранилище.

Дописати коментар

 
Copyright 2011 St@sDesign