26.10.11

Список контактів необхідних для вашого сайту

Сторінка Контактів є однією з найважливіших на Вашому сайті. Чому? Якщо відвідувач зайшов на неї значить його зацікавили послуги чи товар що ви пропонуєте, і він хоче перетворитись із звичайного відвідувача сайту на вашого клієнта. Звісно найкраще ставити контакти на кожній сторінці сайту і ще так щоб легко їх можна було знайти, але в більшості випадків дизайн сайту дозволяє поставити лише телефон. Тому потрібно забезпечити таку зручність щоб всі відвідувачі одразу знаходили сторінку контаків. А от що розміщувати там ми розглянемо дальше.

Для зручності відвідувачів потрібно надавати декілька способів зв’язку.  Кожна людина індивідуальна і для кожному є свій зручний спосіб, тому не обмежуйте потенційних клієнтів одним чи двома способами звязку з вами.
Телефон: Один з най популярніших способів звязку. Не забутьте вказати код міста.
Факс: Не багато людей будуть намагатись спілкуватись через факс. але це може пригодитись для вже існуючих клієнтів.
Email: На даний час майже кожна людина що користується інтернетом має електронну пошту, тому багатьом буде зручно написати вам електронного листа. Особливо це актуально якщо телефонувати потрібно в інше місто  або в не робочий час.
Контактна форма: Хоч і email є в кожного але щоб написати вам листа деколи потрібно скопіювати його, відкрити програму або зайти через веб-інтерфейс. Контактна форма дозволяє позбавитись від цієї роботи, і все що через неї буде написано прийде на ваш email.
Online-чат: Дозволить клієнту отримати відповідь на його запитання миттєво, не чекаючи декілька годин чи днів. Мінус такого способу в тому що вам або вашим менеджерам потрібно постійно знаходитись online.
Адреса: Навіть якщо клієнт з іншого міста адреса дає впевненість в тому що це реальна фірма з офісом.
Години роботи: Обов'язково біля адреси вказуйте робочий час.
Карта: Якщо ви хочете щоб вас без проблем знаходили розмістіть карту міста (райому) з вказанням де знаходиться ваш офіс. Також можна додати чим найкраще до вас добратись і наявність стоянки для клієнтів.

Заклик до дії: Дайте останній заклик до дії, щоб стимулювати відвідувача зробити цей наступний крок.
Прямі контакти: Якщо у вашій організації є декілька відділів, надайте клієнтам можливість звернутись на пряму в потрібний їй відділ.
Тільки необхідні поля у контактній формі: Вимагайте заповнити мінімальну кількість полів в формі. Люди не люблять заповнювати багато не потрібних полів.
Без реклами: Переконайтесь щоб відвідувачів нічого не відволікало на сторінці контактів. Головне завдання щоб він звязався з вами будь-яким способом, а додаткова реклама може його відволікти і він перейде на іншу сторінку.

Якщо я щось пропустив можете додати в коментарях.
  • rss
  • Del.icio.us
  • Digg
  • Twitter
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Share this on Technorati
  • Post this to Myspace
  • Share this on Blinklist
  • Submit this to DesignFloat

0 коментар(ів):

Дописати коментар

 
Copyright 2011 St@sDesign