23.12.11

Перевіряємо швидкість завантаження сайту за допомогою Google Analytics

Google вже давно зуважував що швидкіть завантаження сайтів є одним з ключових параметрів, який впливає на результати видачі в Google. Тому багато веб-майстрів почали оптимізовувати свої сторінки і вимірювати швидкість завантаження сторінок за допомогою планіна Google's Page Speed. А на цьому тижні в Google Analytics стали доступні звіти які показують швидкість завантаження сторінок.
Ніякого додаткового коду не потрібно додавати на сайт, просто заходим в Google Analytics меню СОДЕРЖАНИЕ (Content). Дальше в в меню СОДЕРЖАНИЕ (Content) ви побачите Скорость загрузки сайта (Site Speed). Тут ви зможете отримати всі необхідні дані, починаючи від середнього часу завантаження сторінки до до час завантаження за місцем розташування.

Що там можна побачити
Технические характеристики (Technical) швидкості завантаження сайту будуть дійсно дуже цікавими і корисними для Вас. Поруч з Использование сайта (Site Usage) ви можете побачити Технические характеристики (Technical), натисніть туди щоб побачити більш детальнішу інформацію.
Google надає дуже багато інформації тут, якщо ви почнете копати глибше то знайдете середній показник перенаправлення для сайту, якщо у Вас є будь-які перенаправлення, а також середній час пошуку DNS (якщо такий є).
Ви також побачите середнє значення з'єднання TCP, час відгуку і час завантаження. Так що ви можете отримати уявлення про те, скільки часу витрачається отримання даних для сторінки і як довго насправді триває завантаження сторінки. Іншими словами, ви можете побачити які є проблеми що повинні бути вирішені, чи це на сайті чи з часом обробки  DNS запитів.
Інформація надходить з вибірки 1% від відвідувачів сайту за замовчуванням, хоча ви можетезмінити це , якщо ви хочете мати кращу вибірки. Хоча Google рекомендує щоб сайти з більш ніж 1 мільйоном відвідувань в день залишили його на рівні 1%.

Інструмент Швидкість сайту дуже детальний. Ви можете докопатися до рівня сторінки, щоб дізнатися який середній час завантаження для кожної сторінки. Ви також побачите, розмір вибірки для кожної конкретної сторінки. Зверніть увагу що вибірка в Google рівна 1% від трафіку сайту, а не рівномірно розподілена 1% трафіку для кожної сторінки, що завантажується.

Локальні швидкості
Google також показує час завантаження по регіонах, так що ви можете розгорнути його й побачити, як швидко (або повільно) завантажуються сторінок в будь-якій точці світу. Ви можете сортувати по середньому часу завантаження сторінки, також з'ясувати свої повільні плями на карті. Для деяких сайтів це може допомогти прийняти рішення про те чи не потрібно додати Мережу доставки контенту (CDN), або змінити хостинг провайдера.
Зауважу що якщо у вас є сайт з малим трафіком, ви можете побачити надзвичайно високий час завантаження в деяких регіонах. Але якщо у вас є хороший час завантаження в цілому, це не може бути чимось страшним. Розмір вибірки в деяких областях може бути занадто малий, щоб дійсно дати точні результати.
  • rss
  • Del.icio.us
  • Digg
  • Twitter
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Share this on Technorati
  • Post this to Myspace
  • Share this on Blinklist
  • Submit this to DesignFloat

0 коментар(ів):

Дописати коментар

 
Copyright 2011 St@sDesign