24.01.12

6 вкладок які допоможуть ефективно використовувати сторінку на Facebook

Багато власників бізнесу все більше уваги приділяють представлення своїх послуг чи товарів у Інтернеті. А через зростання популярності соціальних медіа, таких як Facebook, перед власниками бізнесу виникає дилема. Де краще представити свою компанію, в соціальній мережі чи зробити свій сайт?
Реалізація сторінки на Facebook може бути вигіднішою ніж власний сайт. Багато людей не знають які інструменти можна використовувати при ведені власної сторінки у Facebook. А насправді з допомогою існуючих інструментів вам потрібно лише 15-20 хв на день для успішного представлення своєї компанії у соціальній мережі. На сторінці Facebook окрім стандартних оновлень інформації можна створювати вкладки.

Ось шість вкладок які допоможуть ефективно використовувати сторінку на Facebook.

1. Екран привітання. Коли на вашу сторінку приходить відвідувач який не “Лайкнув” її то йому потрібно показати сторінку привітання із пропозицією натиснути “Лайк”. Якщо одразу показати полосу оновлень то існує ймовірність що відвідувач не при’єднається до Вашої сторінки, і другий раз може до вас і не зайти.

2.Вкладка меню. Якщо Ваш бізнес пов'язаний із рестораною діяльністю, то обов'язково має бути вкладка із меню. Існують додатки які дають змогу робити замовлення чи бронювати столик прямо з Facebook. Якщо ви займаєтесь торгівлею, то можна зробити вкладку де відвідувачі будуть робити замовлення.

3. Купони на знижку. Не секрет що всі люблять “халяву”. Надавайте перевагу користувачам які “лайкнули” Вашу сторінку, давайте їм купони на знижку. Тоді вони будуть не тільки постійними клієнтами, а ще й порекомендувати Вас своїм друзям.

4. Конкурси. Проводити конкурси на своїй сторінці є дуже вигідно. Особливо коли для конкурсу потрібно “лайкнути” фотографію або історію, адже тоді ці “лайки” побачать їх друзі і можливо теж при’єднаються до Вашої сторінки. Також на закладці конкурсу можна розмістити додаткову форму, де учасники будуть вносити свої дані. Тоді Ви отримаєте контакти потенційних клієнтів.

5. Контактна форма. Ви можете розмістити закладку з формую де відвідувачі зможуть задати запитання чи проінформувати Вас. Це може бути корисно коли ви надаєте різного роду послуги і відвідувачі захочуть проконсультуватись. Наприклад Ви займаєтесь нерухомістю, а хтось шукає квартиру. Таким формам на Facebook більше довіряють ніж на сайтах. Так як відвідувачі є підпишчиками вашої сторінки і Вас бачать не вперше, або підпишчиками можуть бути їх друзі.

6. Відео. Відео завжди привертало увагу користувачів. Через відео відбувається особистий контакт, користувач бачить власника бізнесу, його емоції, або сам товар, як він працює.

Всі ці закладки допоможуть відвідувачам сторінки на Facebook підвищити лояльність до Вас і Вашого бізнесу. Якщо у Вас є свої ідеї буду радий обговорити їх в коментарях до статті.
  • rss
  • Del.icio.us
  • Digg
  • Twitter
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Share this on Technorati
  • Post this to Myspace
  • Share this on Blinklist
  • Submit this to DesignFloat

2 коментар(ів):

Анонім сказав...

Як робити ці закладки?

Stas Horin сказав...

В наступних статтях більш детальніше розкажу як зробити закладки.
Також запрошую всіх 18 лютого у Львів на Lviv Social Media Camp http://smcamp.com.ua/ На одному з потоків я більш детальніше розкажу як використовувати закладки і як їх робити.

Дописати коментар

 
Copyright 2011 St@sDesign