23.02.12

Про Lviv Social Media Camp 2012

Минулої суботи, 18 лютого, у Львові відбувалась друга щорічна конференція по соціальних медіа Lviv Social Media Camp. На конференцію приїхали як експерти із просування бізнесу в соціальних мережах, щоб обмінятись досвідом завести нові знайомства, так і самі бізнесмени які тільки думають просувати свій бізнес через соціальні мережі. Сама конференція відбувалась у три потоки. Перший потік був призначений для професіоналів з представлення бізнесу в соціальних медіа. На другому потоці обговорювались питання для тих хто тільки планує просувати свій бізнес у соціальних мережах. А на третьому потоці зустрілись блогери і журналісти.

Хто вже бував на міроприємствах організованими Lviv Startup Club то знає що їх конференції завжди організовані на найвищому рівні, і Lviv Social Media Camp не став винятком. Подія відбувалась у вже звичному приміщенні Католоцького університету, де надані зручні аудиторії, просторий хол в якому відбувались не формальні знайомства обговорювались цікаві питання між доповідями. Також для відвідувачів було надано декілька Wi-Fi точок достопу до Інтернет, чим багато відвідувачів скористались і транслювали найцікавіші події у Twitter.

Стосовно доповідей то вони відбувались дуже швидко і потрібно було тільки вловлювати і запамятовувати найкорисніші моменти. Перебігаючи з потоку на потік вибирати одну доповідь і тим самим жертвувати важливою інформацією яка могла прозвучати на іншому потоці. Також організатори придумали інтерактивну гру між доповідачами і слухачами, активні відвідувачі які задавали багато цікавих запитань могли отримати призи від організаторів, відповідно кожна доповідь дуже активно обговорювалась слухачами.

Стосовно особистих вражень то в мене чомусь постійно було мало часу, хотілось як можна більше встигнути. і послухати як можна більше. Сподобалась доповідь Андрія Худо. Він розказав як використовує соціальну мережу Facebook для вираження емоцій свого бізнесу. Дуже корисна була доповідь Дмитра Ткаченка про 12 сервісів ефективної роботи в Social Media. Цікаво було послухати Максима Терешко про те як він і його команда без допомоги агенств зробили найпопулярнішу українську сторінку у Facebook. Як на мене дуже цікавий старт-ап WishPresent.com представив Сергій Корж. Ну а найцікавіше відбувалось на круглих столах. На кожному такому зібрані дуже активно і бурхливо обговорювались актуальні теми на сьогодні. НАйактивніше обговорювалось питання чи варто наймати агенства для просування свого бізнесу у соціальних медіа чи все таки брати на роботу спеціалістів і займатись просуванням своїми силами.

І ще хочу відзначити що цього року я відвідував цей захід не просто як слухач а представив власну доповідь на тему ”Facebook-сторінка як замінник сайту”. При тому виступав одним з перших. Хочу подякувати організаторами за надану нагоду, і слухачам моєї презентації що прийшли послухати. Надіюсь Вам було цікаво і головне корисно. До зустрічі на наступних конференціях від Lviv Startup Club. А поки що можете переглянути мою презентацію.
  • rss
  • Del.icio.us
  • Digg
  • Twitter
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Share this on Technorati
  • Post this to Myspace
  • Share this on Blinklist
  • Submit this to DesignFloat

0 коментар(ів):

Дописати коментар

 
Copyright 2011 St@sDesign