06.03.12

Нові можливості Timeline для брендів

З 30 березня facebook переведе всі сторінки для бізнесу на новий дизайн Timeline. І хочете ви цього чи ні нікого це не цікавить. Тому потрібно вже готуватись до нового дизайну. Давайте розглянемо всі можливості і переваги нового дизайну сторінок.

Дизайн

Найбільш помітна зміна в дизайні це поява великої фотографії вгорі профілю. Ця фотографія одразу кидається в очі всім відвідувачам, розмір фотографії 851х315рх. В такому форматі Ви можете більш ширше показати свою компанію, але також існують деякі обмеження до головної фотографії. Ви не можете призивати бо будь-яких активних дій, таких як натиснути “лайк”, або розказувати про акції, знижки, які діють у вас на сторінці.

Також змінився розмір аватарки, тепер потрібно “вписати” Ваш логотип компанії в 180х180рх.
Короткий опис про компанію розміщений під головною фотографією, і надано трішки більше місця для опису ніж було раніше.

Показ постів на стіні

В режимі Timeline пости на стіні відображаються в дві колонки. Це дозволяє збільшити кількість постів які попадають на екран монітора. Також є можливість розгорнути пост на всю ширину Timeline, дуже зручно для фотографій і відео, одразу виділяється на загальному фоні інших постів. Також появилась можливість закріпити важливий пост вгорі Timeline. Це зручно для опитування, анонса події, або умов конкурсу.

За допомогою Timeline facebook хоче показати всю історію компанії. Тому в новому інтерфейсі появилась можливість міняти дату публікації. Таким чином компанії можуть додати на свою сторінку у facebook всі важливі події і досягнення компанії, від самого заснування до сьогоднішніх днів. До подій можна додавати фотографії розміром 843х403рх.

Вкладки та додатки

В попередніх статтях я вже писав про важливість вкладок для сторінок у facebook. В новому інтерфейсі facebook ще більш розширив їх можливості, як в прямому так і переносному значені. По перше вкладки перенесли під головну фотографію і відображаються за допомогою міні-картинки розміром 111х74рх. Одразу відвідувачі можуть побачити три вкладки але якщо натиснути на стрілку то відкриється всі існуючі вкладки, їх можна зробити 12. Також є можливість сортувати вкладки, таким чином Ви самі можете поставити найголовніші на видиму частину під головною фотографією. Нажаль facebook забрав можливість встановлювати одну з вкладок головною, тобто тепер хто б не приходив на Вашу сторінку всі будуть бачити стандартну Timeline полосу. Але залишилась можливість виставляти права на перегляд окремим закладкам, таким чином Ви можете зробити закладки тільки для Ваших прихильників.

Стосовно самих вкладок і додатків то появилась можливіть використовувати більше простору, ширина збільшилась з 512 до 810рх. Таким чином Ви можете більш ширше представити свої товари і послуги. Не забувайте що на вкладці є можливіть представити будь-якого роду інформацію, текст, фото, відео, флеш... І з новими розмірами це можна зробити більш зручніше і красивіше.

Взаємозвязок

Тепер відвідувачі бачать не тільки кількість прихильників Вашої сторінки, але і те як і хто взаємодіє з Вами. Ця інформація розміщена в самому верху Timeline. Також появилась дуже потрібна функція, прихильники бренду можуть написати в компанію приватні повідомлення.

Я розповів про основні особливості нового дизайну сторінок на facebook. Якщо у вас є запитання або Ви щось знайшли нове що немає в статті буду радий обговорити це в коментарях.
  • rss
  • Del.icio.us
  • Digg
  • Twitter
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Share this on Technorati
  • Post this to Myspace
  • Share this on Blinklist
  • Submit this to DesignFloat

0 коментар(ів):

Дописати коментар

 
Copyright 2011 St@sDesign