16.11.12

8 порад по плануванню повідомлень на Facebook


Вже деякий час у Facebook є можливість планувати розміщення повідомлень для сторінок брендів. Ця функція дає змогу автоматизувати процес оновлення інформації. Багато модераторів сторінок встигли оцінити ефективність цього функціоналу. Сьогодні ми розглянем декілька нюансів використання запланованих повідомлень.

# 1: Як запланувати повідомлення

Запланувати повідомлення дуже просто, і потребує наступних дій:
Ви пишете повідомлення як завжди. Можете прикріпити фотографію, додати посилання на сайт, додати відео з YouTube, додати теги на інші сторінки, чи просто написати звичайний текст.


Введіть свій пост, як ви це зазвичай робите.

У нижньому лівому кутку вашого поста, натисніть на символ годиник, як показано на скріншоті вище. Тепер ви можете додати рік, місяць, день і час коли ви хочете щоб повідомлення появилось на сторінці.

Додати дату і час коли ви хочете щоб ваше повідомлення появилось.
Зверніть увагу, що ви також можете писати заднім числом свої повідомлення і додавати пости до вашої Timeline (докладніше про це пізніше).
Ви можете запланувати появу поста на 6 місяців в майбутньому (показано більше місяців, але якщо ви вибираєте більше 6 місяців Facebook не прийме це). Ви можете запланувати хвилин  00 -, 10 -, 20 -, 30 -, 40 - або 50-хвилинний діапазон на годину. Так що якщо вам потрібно щоб пост вийшов саме о 20:15, ви не можете зробити цього.
Ви також можете додати таргетин за мовою та географією в запланованих повідомленях, так само як і регулярних повідомленях. Просто натисніть на іконку та внесіть потрібні корективи.

Як тільки Ви внесли всі дані, просто натисніть на синю кнопку Запланувати. Вуаля! Тепер ваші прихильники побачать повідомлення після запланованого часу!

# 2: Як знайти і редагувати заплановані повідомлення

Щоб побачити те що ви запланували і внести будь-які зміни, просто перейдіть до діяльності журналу, доступ в адмін-панелі у верхній частині сторінки (якщо ви не бачите адмін-панелі, натисніть на адмін панель в правому верхньому куті), потім натисніть кнопку Змінити сторінку і Activity Log. Там Ви побачите всі заплановані повідомлення.

Відкрийте Вжити журнал активності, щоб знайти запланованих повідомлень.

Перегляд запланованих повідомлень.
Якщо вам необхідно редагувати свої заплановані повідомленя то на жаль цього зробити ви не можете, єдине що можна змінити звідси лише час. Щоб змінити текст ви повинні скасувати повідомлення і повторити ваш розклад. Для скасування або зміни часу натисніть в правому верхньому кутку поста в діяльності журналу.

Ви можете змінити час або скасувати публікацію і почати все спочатку.

# 3: ви не можете все планувати

Ви можете запланувати посилання, фотографії, поновлення статусу та відео. Також можна запланувати посилання на YouTube відео, яке буде показуватись як це зазвичай буває у ваших повідомленнях.

Ви не все можете запланувати.
Ви не можете запланувати деякі інші типи повідомлень, які можна написати в звичайному режимі, такі як фотоальбоми, оголошення подій, питання, пропозиції.

# 4: Ви можете писати повідомлення заднім числом

Ви можете запланувати речі в минулому. Якщо в минулому відбуласт важлива подія, про  яку ви хочете розказати і щоб вона збереглась у TimeLine то ця функція допоможе.

Найцікавіше в тому що повідомлення заплановані заднім числом появляються на новинній стрічці людей одразу, а потім показано у відповідному місці на TimeLine.

# 5: Заплановані повідомлення не будуть автоматично твітатись

Якщо ви пов'язали свій Twitter з Facebook сторінкою, встановивши www.Facebook.com / Twitter, так щоб все що ви розміщуєте на Facebook показується твіттері (так я знаємо що це не завжди хороша ідея, але іноді це не страшно) слід пам'ятати що заплановані повідомлень не будуть показуватись на Twitter.
Тому якщо ви хочуте щоб заплановані пости у Facebook показувались і на Twitter то вам потрібно використовуваати додаткові інструменти для плануваня постів у Twitter.

# 6: Заплановане повідомлення може охопити більше людей

Що ви можете очікувати коли запланували публікацію? Це залежить від вашої стратегії поводження на Facebook сторінці. Як часто ви публікуєте, як зацікавлюєте вашу аудиторю, що ви розміщуєте та інші фактори.
Єдине що планування може зробити для вас, це дозволить відправляти повідомлення на більш регулярній основі  не витрачаючи цілий день на Facebook. Також з плануванням у вас є можливіть показувати нові пости в не робочий час і на вихідних.
Ви можете спробувати поекспериментувати із запланованими повідомленями на сторінці і подивитися, як все це працює для вас.

# 7: Заплановані повідомлення не маркуються і не відрізняються від звичайних повідомлень у Facebook

При відправці повідомлення з інший інструмент планування, таких як HootSuite або BufferApp , люди можуть бачити, що ви відправляєте через інший інструмент. А заплановані повідомлення через Facebook показуються як звичайні.

Оголошення відправлене стороннім інструментом.
Нічого немає поганого у відправлені повідомлень через сторонні інструменти. Іноді це набагато краще, може бути зручніше і заощадить більше часу.
Але як відомо повідомлення відправлені сторонніми інструментами Facebook показує на багато меншій кількості прихильників.

# 8: Заплановані повідомлення не працюють в персональному профілі

Функція плануавння повідомлень існує тільки на сторінках брендів. Відповідно вона недоступна на особистих профілях. Таким чином ті користувачі що використовують особистий профіль для просування свого бізнесу неможуть користуватись плануванням повідомлень.

Які ваші думки стосовно цієї функції? Ви коли-небудь використовували заплановані повідомлення? Які результати ви бачили? Розкажіть в коментарях нижче!
  • rss
  • Del.icio.us
  • Digg
  • Twitter
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Share this on Technorati
  • Post this to Myspace
  • Share this on Blinklist
  • Submit this to DesignFloat

2 коментар(ів):

Наталя Якимів сказав...

Неможу забрати картинку, корли пощу пост. Немає можливості поставити галочку без мініатюри. Просто десь щезла ця функція. В чому причина?

Stas Horin сказав...

Facebook постійно міняє функціонал що і не вслідкуєш. В мене така галочка існує в особистому аккаунті, а от коли пишу від сторінки компанії то її вже там немає.

Дописати коментар

 
Copyright 2011 St@sDesign